Filadelfija-Kom


  • Address : Car Samoil 53-б
  • Place: Kocani
  • Distance: ≈7922 км

  • Fax: +389 33 279654
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Наскоро нè очекуваат нови повисоки цени на брашното и лебот. Мелничко-пекарската индустрија ќе мора да ја зголемат цената на производите за да можат да го ...
сите 27 | | | веќе видена

Поранешниот министер за финансии, Џевдет Хајредини, го искритикува непотизмот на владеачката номенклатура со вработувањата на свои блиски во изминатиот период ...
сите 13 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel