Fil-kas

Punojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: Klliment Ohridski p.n.
  • Vendi: Strumicë
  • Distanca: ≈9555 км
  • Lokacioni: до терминалот, патот за Валандово

  • Telefon 2: 078 440157
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1663231178_59.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Phil-cas është një kompani që blen të gjitha llojet e metaleve, makina të vjetra, akumulatorë dhe të tjerë.
Ai gjithashtu kryen mbledhjen dhe përzgjedhjen e mbeturinave.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj