Fiditek  • Telefon 2: 076 339483
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1415085736_5.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Fiditek pa dyshim që është firmë konkurruese në fushën e shitjes së aparateve fiskale, peshoreve elektronike, produkteve softuerike dhe sisteme dhe pajiste komplete tregtare. Tek ne mund të gjeni një paletë kompletet të aparateve fiskale(kasa fiskale, printer fiskal), të cilat ofrohen në tregun maqedonas. Kemi cilësi të lartë të shërbimeve ndaj blerësve dhe partnerëve, sepse blerësit e kënaqur janë përparësia jonë kryesore.
më shumë
14%save
Retail Price - VAT Included:85.792 MKD73.000 MKD

СКЛОПУВАЧКИ ЕЛЕКТРИЧЕН ВЕЛОСИПЕД LO ...

Retail Price - VAT Included:11.624 MKD

НЕФИСКАЛЕН ПРИНТЕР DAISY 1200 POS

Retail Price - VAT Included:12.915 MKD

Принтер Етикетирач LPQ 58

Retail Price - VAT Included:11.682 MKD

Фискална каса Алфа

Retail Price - VAT Included:21.240 MKD

Fiscal cash register Razvigorec

Retail Price - VAT Included:17.700 MKD

Fiscal cash register Vardarec

Retail Price - VAT Included:12.979 MKD

Fiscal cash register Severec

Retail Price - VAT Included:24.662 MKD

Fiscal Printer FX 1300

Retail Price - VAT Included:15.340 MKD

Fiscal Printer FX 1200

Retail Price - VAT Included:16.047 MKD

Fiscal cash register Expert_SX

Retail Price - VAT Included:14.750 MKD

Fiscal cash register Perfect S


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj