Fiditek  • Telephone 2: +389 76 339483
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location
14%save
Retail Price - VAT Included:85.792 MKD73.000 MKD

СКЛОПУВАЧКИ ЕЛЕКТРИЧЕН ВЕЛОСИПЕД LO ...

Retail Price - VAT Included:11.624 MKD

НЕФИСКАЛЕН ПРИНТЕР DAISY 1200 POS

Retail Price - VAT Included:12.915 MKD

Принтер Етикетирач LPQ 58

Retail Price - VAT Included:11.682 MKD

Фискална каса Алфа

Retail Price - VAT Included:21.240 MKD

Fiscal cash register Razvigorec

Retail Price - VAT Included:17.700 MKD

Fiscal cash register Vardarec

Retail Price - VAT Included:12.979 MKD

Fiscal cash register Severec

Retail Price - VAT Included:24.662 MKD

Fiscal Printer FX 1300

Retail Price - VAT Included:15.340 MKD

Fiscal Printer FX 1200

Retail Price - VAT Included:16.047 MKD

Fiscal cash register Expert_SX

Retail Price - VAT Included:14.750 MKD

Fiscal cash register Perfect S


See our products at
Photo of Location
Map

Влошени прогнозите за македонската економија. Народната банка очекува инфлација од 8,8% и пораст на економијата од само 2,9 отсто, наспроти октомвриските ...
сите 161 | | | веќе видена

Цената на бензините од ноќеска на полноќ се зголемува за 1,5 денари за литар, а дизелот поевтинува за еден денар по литар, одлучи денеска Регулаторната ...
сите 76 | | | веќе видена

Владејачкиот СДСМ најави нов амортизер за заштита на граѓаните и фирмите од ударот што го предизвикува економската криза. Во продолжение целото денешно ...
сите 32 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel