Fibernet M-K

ParkingTransport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerDërgesëNdalohen kafshëtAdaptuar për duhanpirës

  • Adresa: Boris Trajkovski 117-a (Prvomajska)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7859 км

  • Faksi: 02 2403100
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00Kompania FIBERNET M-K Shkup është një kompani maqedonase e themeluar në vitin 2005. Në periudhën prej 13 vjetësh, deri më sot, kompania është rritur dhe është shndërruar në një markë të njohur në sektorin e IT.

FIBERNET M-K është e specializuar në segmentin Business-to-Business, duke u shërbyer bizneseve dhe kompanive nga të gjithë sektorët. Fillimisht, aktiviteti kryesor i kompanisë ishte shitja e komponentëve të fibrave optike dhe integrimin e tyre. Një vit më vonë, kompania e zgjeroi gamën e produkteve. Kemi filluar rrjetë strukturorë të rrjetave të bakrit dhe dizajnit të tyre. Kur flasim për kabllimin strukturor, ne flasim për infrastrukturën kabllore në ndërtesa, të dizajnuara për shërbime telekomunikuese.

Sot, FIBERNET M-K është një nga kompanitë kryesore T në rajon në aspektin e punimit, projektimit dhe integrimit të sistemeve me voltazh të ulët, rrjete optike, infrastruktura komplekse, furnizim rezervë, instalime elektrike, komunikime FTTH, qendrat e të dhënave, etj.

Ekipi FIBERNET M-K është i përbërë nga perona me kualifikim të lartë dhe profesionistë të gatshëm për t'u përgjigjur me zgjidhje të cilësisë në fushën përkatëse. Në FIBERNET M-K aktualisht janë punësuar më shumë se 60 njerëz, specialistë në fushën e tyre, të cilat së bashku përbëjnë ekipin që me perspektivë shkon drejt suksesit.

- GJENERATORË DIZELË ELEKTRIK
- PAJISJE PËR FURNIZIM TË PANDËRPRERË- UPS
- SISTEMET STRUKTURORE TË KABLLAVE
- KOMUNIKIMI OPTIK FIBER
- SISTEME KUNDËR ZJARRIT
- NDRIÇIMI I PANELEVE
- KONTROLLI I AKSESIT DHE REGJISTRIMIT TË ORARIT TË PUNË
- VIDEO MBIKËQYRJE
- IP TELEFONI
- KABINETE TELEKOMUNIKACIONI DHE DOLLAPË ELEKTRONIKE
- INSTALIME ELEKTRIKE
- QENDRA E TË DHËNAVE
- KLIMATIZIMI I SAKTË
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj