Fiaz komerc

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Novoproektirana p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10680 км
  • Lokacioni: Комплекс Лепнец после канал 5 тв

  • Telefon 2: 070 327368
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1429520098_63.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Фиаз комерц
Fiaz Komerc është kompani që kryen shitje të:

• jastëk për frena
• lamela
• pëlhurë qeramike
• shirita
• gërsheta
• klingerit
• tapë
• tabela termoizoluese
• shtresa për lamela
• disqe pllakë grafite
• tapë e gomuar
• dihtungje
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj