Fiaz komerc

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Novoproektirana p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7847 км

  • Telefon 2: 070 327368
  • Faksi: 02 3245426
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Фиаз комерц
Fiaz Komerc është kompani që kryen shitje të:
• jastëk për frena
• lamela
• pëlhurë qeramike
• shirita
• gërsheta
• klingerit
• tapë
• tabela termoizoluese
• shtresa për lamela
• disqe pllakë grafite
• tapë e gomuar
• dihtungje
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj