Fes Kad Kompani

Punojmë 6 ditë në javë


  • Telefon 2: 072 209056
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1629375023_45.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

ИЗРАБОТКА НА МЕРМЕРИ И ГРАНИТ
Изработка на сите видови споменици, одкапници, скали, кујни и др
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj