Фершпед-Деве Баир


  • Адреса: Граничен премин Деве Баир
  • Место: Крива Паланка
Дејности:

шпедиции    /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


    Препорачани резултати за вашето пребарување:

    Делта шпед


    • Адреса: бул.Јане Сандански 110-4/3
    • Место: Скопје
    • Оддалеченст: ≈7855 км
    • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

    Дејности:

    шпедиции

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1624874715_98.png?t=true&w=300&h=300
    Работиме 7 дена во неделатаДостава

    Виатор и Вектор


    • Адреса: бул.АСНОМ (АВНОЈ) 74-а
    • Место: Скопје
    • Оддалеченст: ≈7855 км
    • Работно време: Пон - Нед од 08:30 до 20:00

    Виатор & Вектор д.о.о. Скопје е една од најстарите, водечки логистички компании во Македонија. Со 15 испостави на територијата на Македонија и 86 вработени со исклучително професионално искуство, Виатор & Вектор претставува доминантна компанија во областа на логистиката.

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574258686_11.png?t=true&w=300&h=300
    ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

    Дени интернационал


    • Адреса: ул.34, нас.Илинден 22
    • Место: Скопје
    • Оддалеченст: ≈7859 км
    • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

    Организацијата Дени Интернационал e специјализирано претпријатие за организирање на меѓународен транспорт на стоки во друмски сообраќај.

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1413974614_02.jpg?t=true&w=300&h=300
    ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

    Интер Шипинг


    • Адреса: бул.Гевгелија К-2
    • Место: Гевгелија
    • Оддалеченст: ≈7980 км
    • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

    Интер Шипинг е компанија чија главна дејност е меѓународен транспорт и организирање на превоз на сите видови стоки..

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1536577539_79.png?t=true&w=300&h=300

    Во периодот јануари - септември најголемата македонска фармацевтска компанија „Алкалоид“ прикажува позитивно и успешно работење што се гледа како во поглед на ...
    сите 57 | | | веќе видена

    Наскоро нè очекуваат нови повисоки цени на брашното и лебот. Мелничко-пекарската индустрија ќе мора да ја зголемат цената на производите за да можат да го ...
    сите 64 | | | веќе видена

    Логирај се на Златна Книга

    Корисничко имеЛозинка    Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи