Feromont Inxhiniering

Punojmë 6 ditë në javë


  • Telefon 2: 075 233286
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1516612685_27.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kompania Feromont Inxhiniering me përvojën e saj shumëvjeçare ka projektuar dhe kryer me sukses projekte të shumta në fushën e përpunimit të metaleve (konstruksione çeliku, punë bravari, llamarine dhe mbulime çatish). Ekipi ynë përbëhet nga persona profesionistë dhe përgjegjës të cilët në procesin e realizimit të projekteve janë të dedikuar maksimalisht dhe profesionalisht.

Karakteristikat kryesore në punën e kompanisë:
• Menaxhim dhe koordinim i shkëlqyeshëm
• Organizim i mirë në kryerjen e detyrave
• Kontroll i vazhdueshëm i cilësisë
• Respektim i afateve

Sot, duke përdorur pajisjet që kemi, përvojën e gjatë shumëvjeçare dhe qasjen profesionale të të gjithë punonjësve dhe bashkëpunëtorëve tanë, kompania jonë është e gatshme t'i përgjigjet çdo kërkese projekti në fushën e biznesit tonë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj