Ferna-trans


 • Adresa: F.Zhelinë
 • Vendi: Tetovë
  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Fimako


  • Adresa: Bul.Jane Sandanski 7/16, QT Tri Biseri
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  FIMAKO është firmë e cila merret me tregëtin e makinave të reja dhe të përdorura për ndërtimtari.

  Global Motors


  • Adresa: Bul.Brigada Maqedono-Kosovare 60
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7422 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  GLOBAL MOTORS është distributori i vetëm i autorizuar dhe për pajisje JCB - për të gjitha makinat e ndërtimit, pjesët rezervë origjinale dhe shërbimin e vet dhe shërbimin e patronazhit të vet për shërbimin në terren.

  Parking

  Mega tehnika


  • Adresa: Hristo Tatarçev 47-zh lok.6 (Sava Kovaçeviq)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00

  MEGA TEHNIKA DOOEL merret me shitjen e makinave të reja dhe të përdorura të ndërtimit, si dhe sigurimin e pjesëve rezervë dhe mbështetjen e shërbimit për ta.

  ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerDërgesë

  Termalift dd


  • Adresa: Lagja Karposh 100, Zona industriale 2
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7436 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 16:30

  Zgjedhja juaj më e mirë për pirun, ashensorë dhe platformë pune.

  Идниот петок (25 октомври) хотелот „Хилтон“ во Скопје ќе биде домаќин на Втората годишна конференција за е-трговија која оваа година се организира под мотото „ ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim


  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj