Fenix Nova

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 089 077777
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579271739_18.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

FENIKS NOVA është një kompani moderne dhe inovative, qëllimi kryesor i së cilës është t'u ofrojë ndërmarrjeve lloje të ndryshme shërbimesh që do të lehtësojnë punën e tyre të përditshme dhe do të zvogëlojnë kostot.

FENIKS NOVA është një udhëheqës në tregun e inovacioneve, duke prezantuar vazhdimisht shërbime të reja të përshtatshme për nevojat e kompanive.

FENIKS NOVA është pronare e markave Nova Print dhe Nova Office.

PSE DUHET TË ZGJIDHNI NOVA OFFICE

POROSI TË SHPEJTA DHE TË THJESHTA nëpërmjet katalogut, online, telefonit, postës elektronike, faksit, ose asistentit tuaj të biznesit
KURSIM I SIGURT PREJ SË PAKU 30% nga shpenzimet totale për blerje të të gjitha nevojave në zyrën tuaj

ASISTENT PERSONAL BIZNESI për ndihmë gjatë porositjes, i cili në çdo kohë është në dispozicion me sjellje profesionale për Klientin
NDJEKJE ONLINE E LËVIZJES SË DËRGESËS SUAJ në kohë reale, duke pasur kështu informacion të saktë kur do t'ju dorëzohet porosia juaj.
më shumë
Foto nga vendndodhjaFoto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj