Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Фаст фуд во Охрид

Ало


 • Адреса: Цар Самоил 3
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Нед од 11:00 до 01:00

Бос Бургер


 • Адреса: Цар Самоил 1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 00:00

Даце 2012


 • Адреса: Јане Сандански 47
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Иреника


 • Адреса: Бул.Туристичка б.б.
 • Место: Охрид

Кај Вили


 • Адреса: Димитар Влахов б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 02:00

Касни си


 • Адреса: Димитар Влахов б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

Мега бургер


 • Адреса: 15-ти Корпус 4
 • Место: Охрид
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Меџик


 • Адреса: Цар Самоил 4
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 00:00

Пинк пантер


 • Адреса: бул.Македонски Просветители б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

Пинокио


 • Адреса: Бул.Туристичка б.б.
 • Место: Охрид

Рост Чикен


 • Адреса: бул.Туристичка 36
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 22:00 • Нед од 09:00 до 19:00

Сендвичара Лаки


 • Адреса: Кленоец б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 23:00 • Саб - Нед од 08:00 до 22:00

Симпл


 • Адреса: Партизанска 8
 • Место: Охрид

Снек Хаус & Вила Јанкуловски


 • Адреса: Васил Главинов 20
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 20:00

Трокадеро


 • Адреса: Димитар Влахов 44
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 00:00 • Нед од 09:00 до 22:00

Мапа

Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот учествува на 42-от меѓународен саем за туризам ”SAJAM TURIZMA 2020” во Белград, заедно со општините Дојран и ...
сите 38 | | | веќе видена

До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
сите 60 | | | веќе видена

Коморскиот инвестициски форум на шесте земји од Западен Балкан и Генералниот директорат за Европска соседска политика и преговори за проширување (ДГ НЕАР) ќе ...
сите 51 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи