Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fast food in Gostivar

Amigo


 • Address : Brakja Ginoski б.б.
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈10678 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doner Magi


 • Address : s.Dobridol
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈10670 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 03:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Happy M grill


 • Address : Sretko Krsteski 2
 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lindi


 • Address : 18-ti Noemvri 20
 • Place: Gostivar
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mujo Mek


 • Address : Ilindenska 84
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈10678 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rojal


 • Address : Major Chede Filipovski 1-3/1
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈10679 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rojal Doner


 • Address : Major Chede Filipovski б.б.
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈10679 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 02:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Фитосанитарната инспекција на Република Српска во БиХ забрани увоз на пратка свежо грозје со потекло од Македонија, во износ од 20.730 килограми, поради ...
сите 13 | | | веќе видена

Загрижувачко намалување на бројот домашни и странски туристи, како и ноќевања, покажуваат официјалните статистички податоци за периодот јануари – јули 2021 во ...
сите 38 | | | веќе видена

Препораките за забрзување на растот, фискална консолидација на среден рок, добро владеење и социјална кохезија, развој на човечкиот капитал, намалување на ...
сите 57 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel