Fas-vas drejtorja

ParkingPunojmë 6 ditë në javë


  • Telefon 2: 02 3290441
  • Faksi: 02 3290440
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1478593826_6.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

FAS-VAS është kompania lider e shpërndarjes për të gjitha llojet e filtrave dhe vajrave motorikë dhe lubrifikantëve në territorin e Republikës së Maqedonisë. E themeluar në vitin 1992 si një kompani e vogël në pronësi private që rrit vazhdimisht rrjetin e saj të shpërndarjes, sot krenohet me numrin më të madh të klientëve dhe një sërë asortimentesh të filtrave dhe vajrave. Kemi mbi 3500 filtra në dispozicion dhe mbi 100 tonë vaj motori për të kënaqur shijen e klientëve edhe më kërkues, ndërsa për ndërrim më të shpejtë të tyre, një servis cilësor dhe me cilësi të lart.

Sot, ne jemi krenarë për faktin se për më shumë se 20 vjet FAS-VAS VASKO SHPKNJL vazhdon të ndjekë trendin e një kompanie me rritje të shpejtë me një nga rrjetet më të mëdha të shpërndarjes në këtë territor. Me zhvillimin tonë të deritanishëm, ne vazhdojmë të ndërtojmë një sistem pune me cilësi të lartë, të cilin vazhdimisht e përmirësojmë në hap me kërkesat e tregut përmes sektorëve të mëposhtëm. Si risi këtë vit është hapja e Qendrës së Servisit për ndërrim të shpejt të vajit dhe filtrave.

Në shërbim të klientëve tanë kemi edhe personel me kualifikim të lartë në të gjithë sektorët e punës, në të cilin vazhdimisht investojmë përmes edukimit dhe zhvillimit të aftësive të reja. Firma FAS-VAS është përfaqësues i përgjithshëm për Maqedoninë i pesë markave të filtrave përfshirë FRAD-SERBI, UFI-ITALI, BALDWIN-SHBA, JAPANPARTS-JAPONI, ISO-ITALI, OLDRATI -SLLOVAKI, NGK -JAPONI dhe sit ë gjithë programin e vajrave të PETRONAS -ITALI.

MISIONI I KOMPANISË

Ne si kompani udhëheqëse për filtra dhe vajra në territorin e Maqedonisë, përpiqemi të mirëmbajmë dhe rrisim depozitimin tonë të përhershëm të filtrit dhe vajrave për të gjitha qëllimet, dhe t'u mundësojmë klientëve tanë të përhershëm dhe të ardhshëm produkte cilësore që janë vazhdimisht në dispozicion në ambientet tona.

Gjithashtu me hapjen e servisit për automjete dhe automjeteve të lehta komerciale do t'u ofrojmë klientëve tanë një zëvendësim të shpejtë dhe me cilësi të lartë të filtrave dhe vajit të motorit, i ndjekur nga diagnostikimi kompjuterik më i mirë.

Motoja jonë është KLIENTI NË VEND TË PARË. Ndjenja e marrjes së cilësisë, shpejtësisë dhe çmimit që keni menduar se nuk ekziston, duke e pirë kafenë tuaj është e mundur vetëm tek ne.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj