Farmagen

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Faksi: 02 2457553
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00Foto dhe video galeri

FARMAGEN import-eksport është shtëpi farmaceutike me seli në Shkup, Maqedoni, e licencuar për qarkullimin e ilaçeve dhe mjeteve mjekësore. Kompania është e certifikuar me ISO 9001:2008 dhe ISO 14001:2004 dhe mund të bashkëpunojë me shtëpi farmaceutike në të gjithë botën. Bashkëpunojmë me prodhues nga Evropa, SHA-ja dhe India. Është kënaqësi për ne t'i dëgjojmë nevojat tuaja, për t'ju ofruar produktin tonë më të mirë.


Me FARMAGEN jini të sigurt se keni një partner besnik në anën tuaj, që është i gatshëm t'ju ndihmojë në çdo kohë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj