Fanturk
  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1662384931_67.png?t=true&w=300&h=300


  Foto dhe video galeri

  Нашата компанија дава приоритет на квалитетот и има визија која има за цел да се развива и расте.

  Fantürk има за цел да го зголеми своето производство и квалитетот на услугите врз основа на меѓународните стандарди.

  Произведуваме:
  -Апарати за вентилација
  -Рекупертаори

  Нашата визија
  Да се биде лидер компанија во регионот која произведува решенија за вентилација.

  Нашата мисија
  Да се претстават иновативни технологии за доброто на човештвото.
  më shumë
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj