Famod • Telephone 2: +389 2 2431105
 • Fax: +389 2 2400052
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00
  Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


10%save
Retail Price - VAT Included:4.450 MKD4.005 MKD

МНОГУ ФУНКЦИОНАЛНА ГЛОДАЛКА ЗА ДРВО

Retail Price - VAT Included:11.940 MKD

BOSCH GLM 80 ЛАСЕРСКИ ДАЛНОМЕР

Retail Price - VAT Included:17.500 MKD

РАБОТНА МАСА MASTER cut 1000

Retail Price - VAT Included:820 MKD

БУРГИЈА ЗА ШАРКИ Ф 35 мм

Retail Price - VAT Included:5.900 MKD

BOSCH GSB 13 RE - ВИБРАЦИОНА ДУПЧАЛ ...

Retail Price - VAT Included:8.990 MKD

BOSCH GPO 14 CE ПОЛИРКА

Retail Price - VAT Included:1.680 MKD

ШАБЛОН ЗА ТИПЛИ

Retail Price - VAT Included:2.200 MKD

СТЕЗНА ГЛАВА , 1,5-13 мм, 13 (1/2“) ...


See our products at

Suggested results for your search terms:

ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

Unior Macedonia


 • Address : Naroden Front 5 lok.7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

The company UNIOR Zrece - Slovenija was founded in 1919 and is one of the companies with the longest tradition on the market in the area of manufacturing hand tools made with high quality materials and inventive design which provides exceptional affordability and satisfactory appearance of the UNIOR tools.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1523965823_64.png?t=true&w=300&h=300

Mikprom


 • Address : Tashko Karaxha 11-A
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

MikProm is a company dealing with wholesale and retail trade with: grinding tools, cutting tools, hand tools for electric tools, hand tools.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1519380799_34.png?t=true&w=300&h=300
6 days a week

Nik Elan


 • Address : bul.V.S.Bato 9-1/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 14:00

Company for servicing trade and services - Service for hand tools.

Categories:

electric tools

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1491812387_88.jpg?t=true&w=300&h=300
Map

На првиот ден од двонеделното затворање сите угостителски објекти низ државата, како и рестораните и кафитериите во хотелите, мотели, хостели, пансиони и други ...
сите 194 | | | веќе видена

Пазарот на криптовалути достигна вредност која е поголема од највредната компанија на планетата. Комбинираната вредност на сите валути во моментов изнесува ...
сите 41 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 10 | | | веќе видена

На повикот за грантови за технолошки развој што го објави Фондот за иновации и технолошки развој (ФИТР), најголем дел се компании кои првпат конкурираат. Од ...
сите 64 | | | веќе видена

Најголемата македонска ИТ компанија „Анхоч“, свечено го отвори својот нов ексклузивен салон, наречен Анхоч Action, со локација во Скопје Capitol Mall. На ...
сите 15 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Даночната реформа започнува годинава, преку реализација на 13 цели и 40-тина активности и многу бројни подактивности од Акцискиот ...
сите 39 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel