Falcon logistic TRANSPORT  • Telefon 2: 070 274878
  • Faksi: 02 2603963
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1604908461_12.png?t=true&w=300&h=300


E themeluar në vitin 2013 si kompani motër e Viktorija Shped SHPK, Falcon Logistic është një kompani transporti e specializuar për: transport Ekspres dhe të veçantë të automobilave, si dhe brokerimi apo ndërmjetësim doganor.

Sot si nënkontraktor i Lagermax, Falcon Logistic ka 30 njësi transporti dhe 40 të punësuar të cilët i kryejnë shërbimet nëpër gjithë Evropën.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj