Fakulteti Ekonomik


  • Adresa: Kërste Misirkov 10-a
  • Vendi: Stip
  • Distanca: ≈7494 км
Kategoritë:

fakultete


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Сегашниот даночен систем е тотално несоодветен, а состојбата е таква што секогаш е време за реформи, вели во интервју за „Макфакс“ универзитетскиот професор ...
сите 132 | | | веќе видена

Врз основа на неревидираните финансиски извештаи за првите шест месеци од 2022 година Шпаркасе Лизинг Доо Скопје оствари силни перформанси во сите сегменти на ...
сите 113 | | | веќе видена

Претседателот на Сојузот на синдикати на Македонија, (ССМ) Дарко Димовски денеска порача дека многу работници преку иницијативата „Отворен Балкан“ ги спремиле ...
сите 64 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj