Fabricca

Transport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Hristo Tatarçev 1/21-A (Sava Kovaçeviq)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1558357786_25.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Fabricca është një agjenci krijuese ndërkombëtare e themeluar në vitin 2013 nga profesionistë krijues me përvojë. Gjatë viteve, kompania është pozicionuar krah për krah me agjencitë kreative evropiane në aspektin e mënyrës së punës dhe mbi të gjitha cilësinë.

Shërbime:

• Dizajn grafik dhe ilustrim
• Brandim dhe copywriting
• Dizajni uebi dhe zhvillim
• Animacion 2D/motion graphics
• Fotografi
• Video produksion
• Audio produksion


Më shumë në www.fabricca.cc
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim



Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj