Extreme

Air-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: Boris Kidriç 108
  • Vendi: Prilep
  • Distanca: ≈7475 км

  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:30 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1404813576_08.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Екстрим
Firma Birn 2002 SHPK Extreme parfume merret me prodhimin e parfumeve, parfumeve me mbushje dhe Eau de toilette. Është themeluar në vitin 2002 dhe është e pranishme në tregun e Republikës së Maqedonisë. Përkushtimi ndaj punës që jep rezultate dhe dëshirë për sukses janë parimet kryesore të zhvillimit të kompanisë.

Në gamën e produkteve ne përfaqësohemi me parfume me mbushje dhe parfume të gatshme. Gama e parfumeve me mbushje është 100 lloje për femra dhe 64 lloje për meshkuj.

Programi 'Moschus' karakterizohet me 8 lloje parfumesh, nga të cilat 5 lloje janë parfume femrash dhe 3 lloje parfume meshkujsh dhe janë të paketuara në ambalazhe qelqi prej 50ml.


Këtu janë dhe vajrat e parfumuar 'Moschus', të cilët janë në bazë të vajit të pastër të parfumit.
Janë të paketuara në shishe prej 12 ml dhe 14 ml.

Parfumet Extreme në programin e prodhimit janë futur në vitin 2011. Kemi një gamë prej 20 lloje parfume fermash dhe 20 lloje parfume meshkujsh që janë të paketuara në shishe qelqi prej 50 ml. Ato janë parfume intensive që zgjasin gjatë gjithë ditës.

Losioni pas rruajtjes është i paketuar në ambalazh prej 110 dhe 300 ml dhe ka 4 lloje që janë shumë të freskët dhe të këndshëm.

- Parfume me mbushje
- Losion pas rruajtje
- Vaj parfumi
- Ambalazh për parfume me mbushje
më shumë
18%save
Retail Price - VAT Included:369 MKD299 MKD

Женски парфем Live 100ml

18%save
Retail Price - VAT Included:369 MKD299 MKD

Женски парфем Free 100ml

18%save
Retail Price - VAT Included:369 MKD299 MKD

Женски парфем Aura 100ml

18%save
Retail Price - VAT Included:369 MKD299 MKD

Машки парфем Woods 100ml

18%save
Retail Price - VAT Included:369 MKD299 MKD

Машки парфем Perfect 100ml

18%save
Retail Price - VAT Included:369 MKD299 MKD

Машки парфем Level Up 100ml

18%save
Retail Price - VAT Included:369 MKD299 MKD

Машки парфем Free 100ml

15%save
Retail Price - VAT Included:706 MKD600 MKD

Наливен парфем 250 ml

15%save
Retail Price - VAT Included:141 MKD120 MKD

After shave blue 110 ml

15%save
Retail Price - VAT Included:141 MKD120 MKD

After shave blue 110 ml

15%save
Retail Price - VAT Included:141 MKD120 MKD

After shave blue 110 ml

15%save
Retail Price - VAT Included:141 MKD120 MKD

After shave blue 110 ml

15%save
Retail Price - VAT Included:59 MKD50 MKD

After shave blue 110 ml

15%save
Retail Price - VAT Included:59 MKD50 MKD

After shave blue 110 ml

15%save
Retail Price - VAT Included:59 MKD50 MKD

After shave blue 110 ml

15%save
Retail Price - VAT Included:59 MKD50 MKD

After shave blue 110 ml


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj