Express Office

Punojmë 6 ditë në javëDërgesë

  • Adresa: Vasko Karangeleski 27/40
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1538030314_76.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

<b>EXPRESS OFFICE</b> е фирма основана пред сè да понуди квалитетни производи и врвна услуга. Квалитетот и брзината на испорака како и лојалноста кон нашите клиенти е она што не прави единствени. Нашата визија е да станеме најголемиот дистрибутер на канцелариски материјали на територијата на Република Македонија. Тоа се постигнува со посветеност кон работата, професионалното работење како и експресно испорачување на сите канцелариски и промотивни материјали и опрема.

Главни активности на <b>EXPRESS OFFICE</b> се:
• Големопродажба и дистрибуција на канцелариски, промотивен и училишен материјал
• Големопродажба и дистрибуција на канцелариски мебел
• тонери и кертриџи
• хартија и галантерија од хартија
• фискални ленти
• печатарски услуги
• самолепливи траки (селотејп)
• рекламни материјали


За да бидеме уште поефикасни во нашето работење, како и поконкурентни на пазарот, вршиме бесплатна достава.
më shumë
5%save
Retail Price - VAT Included:1.242 MKD1.180 MKD

Office chair Felicia

5%save
Retail Price - VAT Included:467 MKD444 MKD

Toner

Retail Price - VAT Included:1.242 MKD

Столица Felicia

Retail Price - VAT Included:7.993 MKD

Столица Sirio S

Retail Price - VAT Included:13.168 MKD

Столица Sirio

Retail Price - VAT Included:428 MKD

Тонер


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj