Express Office

6 days a weekDelivery

  • Address : Vasko Karangeleski 27/40
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7854 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00
    Sat from 09:00 to 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1538030314_76.jpg?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

EXPRESS OFFICE е фирма основана пред сè да понуди квалитетни производи и врвна услуга. Квалитетот и брзината на испорака како и лојалноста кон нашите клиенти е она што не прави единствени. Нашата визија е да станеме најголемиот дистрибутер на канцелариски материјали на територијата на Република Македонија. Тоа се постигнува со посветеност кон работата, професионалното работење како и експресно испорачување на сите канцелариски и промотивни материјали и опрема.

Главни активности на EXPRESS OFFICE се:
• Големопродажба и дистрибуција на канцелариски, промотивен и училишен материјал
• Големопродажба и дистрибуција на канцелариски мебел
• тонери и кертриџи
• фотокопирна хартија
• хартија и галантерија од хартија
• фискални ленти
• печатарски услуги
• самолепливи траки (селотејп)
• рекламни материјали


За да бидеме уште поефикасни во нашето работење, како и поконкурентни на пазарот, вршиме бесплатна достава.
more
5%save
Retail Price - VAT Included:1.242 MKD1.180 MKD

Office chair Felicia

5%save
Retail Price - VAT Included:467 MKD444 MKD

Toner

Retail Price - VAT Included:1.242 MKD

Столица Felicia

Retail Price - VAT Included:7.993 MKD

Столица Sirio S

Retail Price - VAT Included:13.168 MKD

Столица Sirio

Retail Price - VAT Included:428 MKD

Тонер


See our products at
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel