Evrosurovina PA

Punojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: Industriale p.n.
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈9525 км

  • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1465822185_19.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Pllaka për dysheme të punuara me granule gome, janë modern dhe kohët e fundit një zgjidhje shumë e mirë për zbukurim të brendshëm dhe të jashtëm.

Për shkak të cilësisë të tyre të madhe, gjejnë një përdorim të gjerë gjatë shtrimit në tarraca, ballkone, kopshte fëmijësh dhe oborre shkolle, fusha sportive, qendra fitnesi dhe vende përreth pishinave.

Pllakat e gomës janë të këndshme në prekje dhe janë shumë të buta në krahasim me llojet e tjera të shtresave të dyshemesë. Janë prodhuar nga disa lloje të granulave speciale nga goma ose përzierje e tyre e lidhur me poliuretan që e bën më rezistente dhe të qëndrueshme në ndryshimet e temperaturës, agensë të ndryshëm kimik, si dhe nga cigaret e ndezura.

Ne i ofrojmë me shumë nuance dhe ngjyra që gjithashtu janë rezistente dhe të pandryshueshme nën ndikimin e dritës dhe kushteve të tjera të jashtme
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj