Evrostil-m

Parking

  • Adresa: Goce Dellçev p.n.
  • Vendi: Strumicë
  • Distanca: ≈10792 км

  • Telefon 2: 075 490655
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1519037706_73.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Eurostil M është kompani e cila merret me prodhimin e mobilieve dhe ndërtimin e objekteve të ndërtimit.

MOBILIE Të GATSHME:
• Dhoma gjumi
• Dollapë
• Mobilie zyrash
• Dhoma fëmijësh
• Komodina
• Kuzhina

Materiale ndihmëse:
• Printim dixhital në xham të kaluar
• Çeshma (rubineta)
• Lavamanë (lavamanë)
• Fleta 3D për mediapan të plastifikuar
• Pjesë për mobilie
• Shirita Abc dhe pvc
• Pllaka ocb
• lesonit
• Рllaka pune
• Mediapan
• Kompensatë

Eurostil-M, ekziston që nga viti 2003. Vazhdimisht ndjek risitë dhe nevojat e tregut me qëllim për t'ju përgjigjur dhe zbatuar ato. Investon në mekanizma modern dhe në lëndë të para cilësore, në mënyrë që të arrihet një produkt cilësor. Në industrinë e mobilieve, ne prodhojmë makina të sofistikuara për prerjen, kantimn dhe montimin e kompensatave dhe mediapanit. Ne ofrojmë një dizajn të gjerë të aksesorëve të mobilieve të tilla si: pjesë për mobilie, lavamanë, doreza, mekanizma, çeshma, etj.

Vizioni ynë është të sjellim buzëqeshje në fytyrën tuaj.
Vendimi për të blerë një shtëpi është një investim i vështirë, afatgjatë dhe i madh financiar.
Kjo është arsyeja pse qëllimi ynë përfundimtar është krijimi i apartamenteve cilësore me izolim suprem, produkt cilësor. Pajisja e atyre apartamenteve me cilësi dhe mobilje bashkëkohore, të prodhuara nga ne.

ÇDO GJË NË NJË VEND TEK NE!
NE NDËRTOJMË DHE PAJISIM “SHTËPINË TUAJ TË NGROHTË”!
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Vintage kitchen

Retail Price - VAT Included:Ask for price

kitchen

Retail Price - VAT Included:Ask for price

White kitchen


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj