Evroskop


  • Adresa: Bllagoja Stefkovski 182
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7430 км

  • Faksi: 02 5511381
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

Moto-kranDhënie me qerra të ngritëseve, Shërbime me auto ngritëse, Vinça

Indenna Kranovi i kranska tehnika


  • Adresa: Nikolla Teslla 2-1/1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Projektimi, shitja dhe montimi i të gjitha llojeve të vinçave industriale.

Mapa

„СДСМ како одговорна партија, во изминатите две години спроведе низа мерки и политики кои обезбедуваат зголемување на животниот стандард, намалени трошоци и ...
сите 134 | | | веќе видена

Генералниот секретар на Светската царинска организација (СЦО), Кунио Микурија во периодот од 21 до 23 октомври 2019 година ќе престојува во официјална посета ...
сите 12 | | | веќе видена

Важно е економските интереси, просперитетот на целиот Западен Балкан да биде ставен во прв план и да сфатиме дека преку таа соработка, која има и традиција, ...
сите 10 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj