Evromedika

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Nënë Tereza 28-1/1 (Vodnjanska)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  • Telefon 2: 070 367284
  • Faksi: 02 3130373
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/73e8946e56ce4e337dcc1dcf1ac53588.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

ISHP Euromedika është një ordinancë psikiatrike që ekziston që nga viti 1998. Aplikon orientim ekipor, humanitar dhe dimensional në trajtimin e problemeve psikiatrike dhe krizave jetësore.

Anëtarët e ekipit janë:
• Dr. Aleksandar Marticiq, psikiatër
• Dr. Nevenka Çadikovska, psikiatre
• Tanja Marcikiq Ivanovska, punonjëse sociale
• Sanja Mançevska, infermiere

Në njëzet (20) vitet e kaluara Dr. Aleksandar Marticiq me ekipin e tij punon në fushën e varshmërisë, neurozave, krizave martesore dhe të jetës, si dhe çrregullime të shkaktuara nga stresi, pastaj me çrregullime psikotike, si dhe probleme psiqike tek të moshuarit. Dr. Aleksandar Marticiq është gjithashtu një person i zoti në fushën e psikiatrisë. Në Euromedika kryhet dhe edukim psikoterapie (psikodramë) në bashkëpunim me Shoqatën për edukimin psikodramë dhe përvojë "J.L. Moreno "(www.psihodrama.mk).

Diskrecioni është i garantuar!
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Treatment of stress

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Treatment of neurosis

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Treatment of dependencies


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj