Евро 07

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 278
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7896 км
  • Локација: Карши втората капија на Охис

  • Телефон 2: 02 2452632
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1538376987_84.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Евро 07 е компанија специјализирана за увоз и дистрибуција на резервни делови и масла за лесни и леснотоварни автомобили.

Фирмата е директен увозник на резервни делови на повеќе од 100 водечки фирми – производители од Италија, Германија, Шпанија, Франција, Јапонија, Кореја, Кина и други, што е гаранција за потеклото и квалитетот на понудените производи.

Евро 07 им нуди на клиентите максимално широка програма на резервни делови од над 100 000 артикли за европски, јапонски и корејски лесни и леснотоварни автомобили со атрактивни цени, врвен квалитет и висок квалитет на услугата.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

FEDERAL MOGUL

Цена со ДДВ:Побарај цена

Филтри

Цена со ДДВ:Побарај цена

Dayco

Цена со ДДВ:Побарај цена

Metelli

Цена со ДДВ:Побарај цена

Свеќици


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи