EVN Maqedoni-QEK Shtip
  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/20eed5c2056e1434c5b5dfe0e1ce2dcf.jpg?t=true&w=300&h=300


  Foto dhe video galeri

  Наплатни пунктови:

  Наплатен пункт 1: Ул “Партизанска б.б.” 2000 Штип (во склоп на КЕЦ)

  Наплатен пункт 2: Ул "Ванчо Прке бб" 2000 Штип

  Наплатен пункт 3: Маршал Тито бб, 2200 Свети Николе
  më shumë
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj