EVN Maqedoni QEK Ohër


  • Adresa: Bul.Rilindasit Maqedonas 17
  • Vendi: Ohër
  • Distanca: ≈7866 км
Foto dhe video galeri

Punkt pagese

Punkt pagese 1: Bul. “Makedonski prosvetitel" nr. 17, 6000 Ohër(KEC)

Punkt pagese 2: Leninova bb 7310 Resen

më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj