ЕВН Македонија КЕЦ Прилеп


  • Адреса: Леце Котески б.б.
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7900 км
Фото и видео галерија

Наплатни пунктови:
Наплатен пункт 1: Бул. “Борка Уто б.б.” 7500 Прилеп (во склоп на КЕЦ)
Наплатен пункт 2: Илинденска бб, Крушево 
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи