ЕВН Македонија КЕЦ Охрид


  • Адреса: бул.Македонски Просветители 17
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7866 км
Фото и видео галерија

Наплатни пунктови:
Наплатен пункт 1: Бул. “Македонски Просветители бр. 17” 6000 Охрид (во склоп на КЕЦ)
Наплатен пункт 2: Ленинова бб, 7310 Ресен
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи