ЕВН Македонија КЕЦ Кавадарци


  • Адреса: Благој Алексов 2
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈7927 км
Фото и видео галерија

Наплатни пунктови:

Наплатен пункт 1: Бул. “Блажо Алексов бб.” Кавадарци (во склоп на КЕЦ)

Наплатен пункт 2: Индустриска бб, Неготино
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи