ЕВН Македонија КЕЦ Гевгелија


 • Адреса: 7-ми Ноември 53
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км
  Фото и видео галерија

  Наплатни пунктови:

  Наплатен пункт 1:Ул. “7. Ноември бр.53” Гевгелија (во склоп на КЕЦ)

  Наплатен пункт 2: Моша Пијаде бб, 2460 Валандово
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи