ЕВН Македонија КЕЦ Битола


  • Адреса: Столарска 5
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7908 км
Фото и видео галерија

Наплатни пунктови:

Наплатен пункт 1: Бул. “Столарска бб” 7000 Битола (10м вон КЕЦ) 

Наплатен пункт 2: Маршал Тито бб, 7240 Демир Хисар


повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи