Evi international trade


 • Address : Ivan Kozarov 24-60/61
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км

 • Telephone 2: +389 2 2774485
 • Fax: +389 2 2700187
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Retail Price - VAT Included:18.554 MKD

OKI B431 DN

Retail Price - VAT Included:7.665 MKD

Konica Minolta PagePro 1480 MFP

Retail Price - VAT Included:11.550 MKD

Konica Minolta PagePro 1490 MFP

Retail Price - VAT Included:17.745 MKD

Konica Minolta Magicolor 1690 MFP

Retail Price - VAT Included:25.715 MKD

ОКИ ES4180 MFP

Retail Price - VAT Included:13.335 MKD

Konica Minolta Magicolor 1680 MFP ( ...

Retail Price - VAT Included:8.138 MKD

OKI B411d

Retail Price - VAT Included:7.193 MKD

Konica Minolta magicolor 1600W (col ...

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Toner OKI


See our products at

Suggested results for your search terms:

Rema Computers (Rema Kompjuteri)


 • Address : Kosta Novakovikj 8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км

РEMA Компјутери е застапник и дистрибутер на повеќе врвни производители на компјутерска опрема, која се занимава со дистрибуција, инсталација и одржување на периферна, комуникациска и мултимедијална информатичка опрема.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394695853_52.png?t=true&w=300&h=300
Parking6 days a weekAirconditionedCards accepted

Neocom (Neokom)


 • Address : bul.K.J.Pitu 15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

The portfolio of services offered by Neocom includes everything from sale of computer hardware and software to the most complex systems for communication and “turnkey” solutions intended for customers as well as for specific purpose.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1610955569_96.png?t=true&w=300&h=300

Kopier plus


 • Address : Vasil Gjorgov 20 лок.22
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1558341035_97.jpg?t=true&w=300&h=300
Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditionedChildren welcome

Rikomak


 • Address : bul.Partizanski Odredi 34-а
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30 • Sat from 09:00 to 14:00

Rikomak Copier Service deals with the import and sale of photocopiers, multifunctional devices, duplicators and production printers from the renowned manufacturers RICOH, Infotec, Nashuatec, RexRotary, Gestetner, as well as original and compatible consumables, consumables and spare parts for the same from the world brands Integral, Katun, IR, Fuji El., Medifill.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1640605831_23.jpg?t=true&w=300&h=300
Map

Во ноември 2021 година се издадени 406 одобренија за градење, што е за 95,2 проценти повеќе во однос на истиот месец од претходната година, објави Државниот ...
сите 47 | | | веќе видена

Досега 13 градови во Македонија се подготвени за 5Г, а до крајот на месецов, со опрема од најновата генерација ќе бидат покриени и регионите на Струмица и ...
сите 21 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Одбележана со разорни урагани и мразови во Соединетите држави, 2021 година се покажа како втората најскапа година во историјата за ...
сите 3 | | | веќе видена

Според постојниот Закон за пензиско и инвалидско осигурување, пензиите се усогласуваат двапати годишно – на 1 јануари и на 1 јули, според индексот на ...
сите 48 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel