EVB Glass

Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : ul.3 br.95, s.Arnakija
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7415 км

  • Telephone 2: +389 70 230809
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00
    Sat from 08:00 to 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583755341_67.png?t=true&w=300&h=300


Photo of Location

Photo & Video Galery

ЕВБ Гласс
ЕВБГласс е компанија која се занимава со производство и завршни работи во градежништвото. Нашта компанија безрезервно ги решава работите кои се поврзани со било какви стакла во градежништвото и се наоѓа секогаш на услуга за потребите на клиентите.

Производи и услуги:

• Разни видови на Термопани
• Стаклени фасади
• Обработка на стакло (брусење, фазета, неправилна форма, пескарење, калење)
• Изработка на стаклени туш кабини и паравани
• Изработка на стаклени огради
• Изработка на стаклени настрешници
• Стакло за кујни
• Изработка на Алумински Прозори и Врати
• Изработка на сите видови Огледала
• Ламинирано стакло сечено по ваша мерка
• Автоматско кроење на алкобонд и негова монтажа (во сите бои)
more
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel