Evangelic Church in Republic of Macedonia (Evangelska crkva vo Republika Makedonija)


  • Address : Franklin Ruzvelt 16
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10683 км

  • Fax: +389 2 3245457
  • Working Hours: Mon - Tue , Wed , Fri - Sat from 09:00 to 16:00
    Thu from 18:30 to 20:00
    Sun from 10:30 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Трошоците на живот во јули во однос на јуни годинава во државава се зголемени за 1,9 проценти, а цените на мало за 2,5 проценти. Споредено со јули лани, ...
сите 141 | | | веќе видена

Фиксниот курс на денарот дава стабилност на граѓаните, фирмите и компаниите во отплатата на нивните кредити врзани за еврото, а исто така влијае да се избегнат ...
сите 53 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel