Eurostandard Banka - Qendra

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Nikolla Klusev 2 (27 Marsi)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км

  • Telefon 2: 02 3249402
  • Faksi: 02 3224095
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00
    Sh nga 08:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/74d27dac03c162a5f986e34a7e8084ff.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Eurostandard Bamka është themeluar më 01 Tetor të vitit 2001. Sot ka gjithsej 13 ekspozitura dhe sportele ne territorin e gjithë Maqedonisë.

Eurostandard Banka kryen të gjitha shërbimet financiare në punën me popullatën, si dhe ne lëminë e bankës koorporative, tregut valutorë, tansaksonet vendase dhe të huaja, ndërsa mbështetë edhe zhvillimin e institucioneve të vogla dhe të mesme.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj