European plants

Parking


  • Telefon 2: 071 327542
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

European Plants për momentin punon më shumë se 150 hektar tokë për prodhim të një spektri të gjerë të pemëve dhe bimëve të tjera, më së shumti për qendra të mëdha kopshtarie, por dhe për dekorim komercial dhe industrial. Specialiteti ynë janë pemë dekorative të mesme dhe të mëdha. Përveç asaj disponojmë dhe një asortiment të gjerë të pemëve të tjera dekorative, shkurre dhe bimë, përfshi dhe shumë sende të specializuara.

European Plants është një kompani 100% holandeze, por dhe serra e parë profesionale, komerciale për rrënjë dekorative me shumicë në Maqedoni dhe në Ballkan. Për momentin serra jonë është më e madhja në të gjithë rajonin e Evropës Juglindore. European Plants disponon rreth 150.000 rrënjë pemësh në nivel vjetor, të cilat transportohen deri në një destinacion të caktuar në Evropën Perëndimore dhe Juglindore, në Turqi dhe Ukrainë, në mënyrë direkte ose nëpërmjet importuesve tanë për këto vende. Kemi një përvojë pune 25 vjeçare në këtë fushë dhe jemi krenarë për shërbimin tonë efikas dhe cilësinë!

Llojet e pemëve
Në faqen tonë të internetit do të gjeni foto nga spektri i gjerë i pemëve dekorative, si dhe informacione për opsionet për transport dhe madhësitë e ndryshme. Lloje dhe dimensione të tjera, gjithashtu janë të disponueshme dhe për çfarëdo lloj çështjesh lirisht na kontaktoni nëpërmjet adresës tonë të e-mailit ose në numrin e telefonit.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj