Europapir

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 070 377404
  • Faksi: 02 2460141
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1592209766_29.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Europap në Maqedoni me sukses punon prej vitit 2008. Në tregun maqedonas përfaqëson markat tregtare TORK, CELTEX, FRIPA, BUZIL, BECKER, TTS…

Firma EUROPAP në pjesën e higjienës profesionale, punon në tre shtete, Maqedoni, Slloveni dhe Serbi. Shërben më shumë se 500 përdorues të mëdhenj dhe 2 000 të mesëm.
Vizioni dhe qëllimi i firmës tonë janë:

Arritje ekonomike në një shkallë të lartë të higjienës dhe shëndetit të sigurt për të gjithë përdoruesit.

T'u ofrohet blerësve gjithçka në një vend, me çmime të arsyeshme.

Të jesh firmë që ofron produkte dhe shërbime me cilësi të lartë në të gjitha drejtimet e punës, për të mirën e klientëve tanë.

Të jesh kompani lidere në distribuimin e artikujve higjieno sanitare, e njohur për qasje e saj prej partneri deri tek blerësit
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Ultima - mini autocat

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Ultima - twin toalet paper

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Ultima - liquid soap dispenser

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Air freshener Hugiene Vision

Retail Price - VAT Included:Ask for price

MOP towel

Retail Price - VAT Included:Ask for price

MOP towel rack

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Handles / telescopes

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Hand towel Tork Matic Box


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj