Euromikser

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Lubotenska 97
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7392 км
  • Lokacioni: Rruga per ne Universitetin e EJL

  • Telefon 2: 070 306800
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00
    Sh nga 08:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1564054407_6.gif?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

"ЕУРОМИКСЕР" од Тетово е компанија која уште од 1992 година професионално се занимава со продажба на сите видови бетонски мешалки и рачни колички. Компанијата е единствен овластен дистрибутер и сервисер за Македонија за мешалките за бетон од ALTRAD LIV од Словенија, на производите на BELLE GROUP од Англија и на FORT од Холандија.

“ЕУРОМИКСЕР“ е лоцирана во Тетово, но нашите производи може да се најдат на повеќе од 400 продажни места во сите градови во Македонија, со единствена цел да бидеме што поблиску до нашите клиенти. Со гордост може да кажеме дека не постои градежна компанија во државава која не ги користи нашите производи, а исклучителниот квалитет и многу поволните цени овозможија производите на “ЕУРОМИКСЕР“ да се најдат и на многу продажни места во Албанија.

Располагаме со миксери за подготовка на бетон од сите видови и големини, што може да ги задоволат потребите на купувачите на нашите производи, без разлика дали се работи за градежни фирми или физички лица. Нашето мото е дека успехот на компанија е успех и на нашите клиенти, сите производи обезбедуваме сервис и резервни делови. Нашата продажба се зголемуваат од ден на ден. Успешното чекорење на “ЕУРОМИКСЕР“ на градежниот пазар во Македонија и соседните земји планираме да продолжи со сопствено производство на бетонски мешалки и колички, за што нудиме партнерство на сите заинтересирани странски инвеститори и консултанти. “ЕУРОМИКСЕР“ - име на доверба и квалитет. Директор : Mуса Камбери . . .
më shumë
Retail Price - VAT Included:8.000 MKD

Рачна мешалка Promix 1600

Retail Price - VAT Included:8.000 MKD

Рачна количка RMB 100


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj