Euroguma trejd Vulco

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi Zonë

  • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase 48-V
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км

  • Telefon 2: 070 277746
  • Faksi: 02 3225162
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580461988_09.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Еурогума Трејд е прв овластен Вулко (Vulco)сервис во Скопје.

Признаваме дека одржувањето на пневматиците во беспрекорна состојба никогаш нема да биде на врвот од пријатни работи, но тоа е од голема важност за Вашата безбедност. Можеби во одредена ситуација точно беспрекорните пневматици ќе ви го спасат животот. Во секој Вулко Центар на располагање Ви стои квалитетен, образован и високо стручен тим во кој можете да имате доверба и кој ќе стори сè што е потребно во најкраток можен рок, ослободувајќи ве Вас од сите грижи поврзани со вашите пневматици.

Кај нас можете да најдете автомобилски гуми од брендовите:

- Goodyear
- Dunlop
- Fulda
- Sava

Увозници сме на акумулатори од брендовите:

-Varta
-Perion
-Afa

Секако, работиме и центрирање на предница на возила.

më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj