Euro Step


  • Adresa: bul.Jane Sandanski A-2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7855 км
Kategoritë:

konsallting


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1629186171_57.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Еуростеп е компанија која се прилагоди на денешните потреби на приватни лица и компании. По долгогодишно искуство во областа на поддршка на компании и приватни лица во однос на администрацијата, управувањето и пласманот на производите, го направивме наш сопствен предизвик во денешниот дигитален свет да им гарантираме на нашите клиенти највисок квалитет, безбедност и поддршка со нашите услуги, со најмал напор.

Огромна посветеност за понуда на најдобрите услуги, најголем квалитет, поддршка и безбедност на понудените услуги, со максимална посветеност кон нашите клиенти!

Што работиме?

ПРЕЗЕНТАЦИЈА ЗА КОМПАНИИ
Ви требаат нови клиенти или инвеститори? Ние изработуваме професионални презентации кои ја формираат основата за натамошен тек на разговор со потенцијалните партнери.

ФИНАНСИСКО СОВЕТУВАЊЕ
Доколку парите на крајот на месецот не се доволни а долгот е огромен. Што да се направи? Изработувама план за излез од долговите и помогнеме при преговарањето со доверителите.

КОНСУЛТАЦИИ & СОВЕТУВАЊЕ
Сакате да заштедите пари, да ја зголемите продажбата, да ги оптимизирате работните процеси? Ние размусливаме објективно и немаме никакви емотивни врски со вашата компанија.

ПОДДРШКА ЗА АПЛИЦИРАЊЕ ЗА РАБОТА
Нашата услуга вклучува создавање онлајн профили на избрани портали за работа во странство, земајќи ги во предвид вештините и образованието на барателот на работа.

ПРОФЕСИОНАЛНИ УСЛУГИ ЗА ФИЗИЧКИ И ПРАВНИ ЛИЦА...
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj