Euro Pop 87


  • Adresa: Dimitar Ilievski Murato (Boris Kidriç) 24
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈10769 км

  • Telefon 2: 071 222641
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1629458237_1.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
СЕ ЗАПОЧНА ВО 2011 ГОДИНА...

Активни повеќе од 10 години, приоритет во нашето долгогодишно успешно работење се нашите клиенти.

Ние како приватна менувачница се стремиме кон тоа нашите клиенти секогаш да бидат задоволни и да ја добијат најповолната курсна листа.

Нашата основна дејност е менувачко работење, а вршиме и брз трансфер на пари Money gram, разменуваме crypto валути и наскоро работиме на воведување нови услуги како плаќање на сметки.

Менувачкото работење се однесува на валути: eur, usd, aud, chf, cad, sek, nok, dkk, gbp.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj