Euro Office

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 076 446445
  • Faksi: 02 2403055
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30
    Sh nga 09:30 deri më 13:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1448437831_89.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Euro Office është një kompani private aktivitetet kryesore të të cilit janë shitja e materialeve dhe pajisjeve për zyra, pajisje zyre dhe mobilie zyre, produktet higjienike, materiale promovuese reklamimi, kompjuterë personal, printerë, tonerë dhe kertrixhë, stikerë kujtese, bateri, media si dhe komponentë të tjerë kompjuterikë dhe galanteri, etj.

Kompania është themeluar në vitin 2006. Në përvojën e saj është e njohur për cilësinë e shërbimit, shpejtësinë e dërgesave që kryen, dhe cilësinë e duhur të produkteve dhe shërbimeve të ofruara në treg në fushën e shitjeve me shumicë dhe në fushën e shërbimeve IT.

Misionin tonë e përmbushim si një kompani që kujdeset për klientët e saj të marrin pikërisht atë që ju duhet në të vërtetë, që kënaqësia e tyre të jetë sa më e madhe dhe bashkëpunimi ynë më afatgjatë!
më shumë
Retail Price - VAT Included:12 MKD

Пенкала WZ 2060A / WZ 2062

Retail Price - VAT Included:8 MKD

Пенкала KB - 15

Retail Price - VAT Included:6 MKD

Пенкала WZ 2001

Retail Price - VAT Included:15 MKD

Пенкала WZ 2101

Retail Price - VAT Included:15 MKD

Пенкала WZ 2103

Retail Price - VAT Included:171 MKD

Биросет ПВЦ комплет

Retail Price - VAT Included:6 MKD

Пенкало

Retail Price - VAT Included:47 MKD

Коцка со ливчиња АРК 820

Retail Price - VAT Included:336 MKD

Самолепливи етикети А4


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj