Euro mermer


 • Adresa: F.Bërvenicë
 • Vendi: Tetovë

 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

Union stouns Granite & Marble


 • Adresa: Stakllara p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7828 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 13:00

Përpunim i granitit dhe mermerit. Punim kuzhinash, ballkone, shkallë, pllaka varresh, enterie, shatërvanë, përkujtimore, fasada

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi Zonë

Delta Stone


 • Adresa: Aleksandar Spirkoski Xhemo 14
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 15:30

Prezenca ynë në treg daton prej vitit 2006 dhe qëllimi kryesor është pajisja, përpunimi dhe prodhimi i produkteve nga mermeri dhe graniti, si – shkallë, dysheme, fasada, stole, kuzhina, banjo, lapidarë, fontana etj.

Edna


 • Adresa: Sllavka Nediq 10/9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

Dizajn të objekteve administruese; Dizajn të objekteve shtetërore; Dizajn të objekteve banesore...

Reka granit


 • Adresa: Lagja Mllaki p.n.
 • Vendi: Gostivar

Во Река Гранит можете да најдете се што ви треба. Продукти од гранит и мермер со највисок квалитет.

Фондот за иновации и технолошки развој отвора нови можности и скратени процедури за македонските компании со измените на Среднорочната програма кои беа усвоени ...
сите 43 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj