Еуро-мак Азија

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јадранска Магистрала 74
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км

  • Телефон 2: 070 534026
  • Факс: 02 3121921
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1572419617_11.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Сѐ што ви е потребно од алат!

Нашата компанија е лидер во увоз и трговија со секаков вид на алат и помошни делови. Ние обезбедуваме сé што ви е потребно за вашиот бизнис и занает. Заедно го градиме вашето и нашето деловно портфолио.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи