Euro jajce


  • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 12
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10686 км
Kategoritë:

vezë - tregti


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:00
    Sh nga 09:00 deri më 15:00
    D nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

„Воопшто не е изненадување што ДПМНЕ е против новиот 9-ти пакет антикризни мерки со кој 662 милиони евра завршуваат кај граѓаните, пензионерите, учениците, ...
сите 170 | | | веќе видена

Полската национална авиокомпанија ЛОТ следното лето ќе воспостави сезонска линија на релацијата Варшава – Охрид. Од 24 јуни до 23 септември секој понеделник ќе ...
сите 18 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги известува сточарите, дека Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ...
сите 16 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj